loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

As Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi.  Trafik Kazaları,   İş kazaları Terör olaylarından dolayı mağdur olanlar, Toplu taşımacılıkta yaşanılan kazalar, Kaza sonucu Araç değer kayıpları, Sağlıkta yanlış tedavi, Tren kazaları, Uçak kazaları,  Deniz yolu kazaları  sonucunda meydana gelen maddi ve manevi mağduriyetin gidermek için faaliyet gösteren bir danışmanlık şirketidir. Bedeni Hasar Yönetimi ve Danışmanlık  alanın da  faaliyet göstermektedir. Günümüzde yaşanan hayat şartların da  eksikliği büyük ölçüde hissedilen sigorta kapsamındaki kazalar da kaza mağdurlarını bilinçlendirme ve hak talep etme noktasında danışmanlık görevini üstlenmiştir. As Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri olarak  kaza sonrasın da ölüm, daimi sakatlık ve yaralanmalar da maddi tazminat haklarınızı inceleyip poliçe deki teminatlar doğrultusun da almanız gereken tazminatı sorunsuz olarak sonuçlandıran bir danışmanlık şirketidir.

As Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri  Limited Şirketi meydana gelen bir kaza sonucun da doğabilecek her türlü tazminat haklarını en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırmak ve mağduriyetini en aza indirmektedir. Hasar tasfiyesi işlemlerini Türkiye Motorlu Taşıtlar Bürosu, Tüm Sigorta Şirketleri, Kara yolları Güvence Sigortası nezdinde yürütmektedir.

As Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri  Limited Şirketi Sigorta konusunu oluşturan her türlü hasar halinde sigorta şirketlerine ve hasar dosyasının diğer taraflarına danışmanlık ve eksper hizmeti bilirkişi bünyesinde tam odaklı bir çalışma sağlayarak hizmetler sunmakta olup, taraflar için hasar süreçlerinin her anında sürecin hızlandırılmasında dış kaynaklı destek hizmeti sunan ve tamamen konusunda uzman profesyonel personel kadrosu bünyesinde barındıran bir danışmanlık şirkettir.